Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolaması  genel olarak tayin, yurtdışı çalışma, askerlik, tadilat, evde fazla olupta atılamayan eşyalar ve yeni yaşam konseptinden kaynaklanan daha küçük evlerde yaşayan müşterilerimiz için depo hizmeti alımı tercih sebebidir.

Ev Eşyası Depolama  hizmetlerinden ofis depolaması anlamında tek kişilik ofis sahipleri de oldukça yüksek oranlarda yararlanmaktadır. Serbest meslek sahipleri ve arşiv depoculuğuna ihtiyaç duyan müşterilerimiz için depolarımız oldukça pratik bir depolama hizmeti sunmakta ve düşük fiyatlı olduğundan maliyet avantajı sağlamaktayız.

Ev Eşyası Depolama  fiyatı

Ev Eşyası Depolama  fiyatı yapacağımız sözleşmenin üzerinde yazmaktadır.

Kurumsal müşterilerimiz ofis içi fazla eşyaları, arşiv depolaması, daha ufak ofislere taşınmadan kaynaklanan depolamalar için bizi tercih ettikleri gibi misafir evleri ve personellerine tahsis ettikleri eşyalı evlerin ev ve ofis eşyaları depolaması içinde şirketimizden faydalanmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Hizmetinden Kimler Faydalanır

Depolama sistemini yurtdışından sonra Türkiye’de ilk olarak uygulayan firmalardan biri olmanın haklı gururunu Göztepe Nakliyat & Depolama olarak yaşamaktayız. Göztepe Nakliyat olarak ilk defa ev eşyası depolamaya 1980’li yılların ortasında başladık. Bu nedenle ev eşyası depolamasında oldukça iyi bir markalaşma yarattığımızı düşünüyoruz. Bunun sebebi şu ana kadar binlerce müsteriye depolama hizmeti sunmuş bulunmamızdır. İlk zamanlarda insanların kolay ve pratik olan, bu depo hizmetini verdiğimizi duymaları kendileri açısından müthiş mutluluk vericiydi. Bizden sonra genel olarak evden eve nakliye yapan firmalarca bu sistem epeyce benimsenmiş ve yaygınlaşmıştır.

Özellikle yeni yapılan residencelerde studio dairelerinin artışı, yaşam alanının küçük olması ve ilaveten eşya depolama yerlerinin olmaması ev eşyası depolaması  na olan ihtiyaca ileriki yıllarda daha da fazla ihtiyaç duyulacağını göstermektedir.

Ekspertiz yapılarak nakliye ve ev eşyası depolama fiyatları belirlenip müşteriye teklifte bulunulur, olumlu olması halinde ilgili güne rezervasyon yapılır. Naklin gerçekleşeceği gün depolama sözleşmesi yapılır, eşyalar depoya nakledilir ve geri döneceği güne kadar depomuzda muhafaza edilir. Teslimat için 7 – 10 gün önceden rezervasyon yapılarak dönüş nakli gerçekleştirilir.